Політика приватності щодо заходів, організатором/співорганізатором яких є Мінцифри

05 грудня 2023

Відповідно до Закону України «Про захистперсональних даних»,Міністерство цифрової трансформації України (ідентифікаційний код юридичноїособи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України —43220851; місцезнаходження: 03150, м. Київ, вул. Ділова, буд. 24) (далі —Мінцифри) повідомляє, як обробляє ваші персональні дані з метою вашої участі в заходах, організатором / співорганізаторомяких є Мінцифри.

1. Які персональні дані Мінцифри збирає?

Мінцифри для реєстрації вас як учасника заходу збирає ім’я та номер телефону.

2. Як Мінцифри збирає персональні дані?

Якщо ви бажаєте взяти участь у заході, організатором / співорганізатором якого є Мінцифри, ви надаєте вищезазначені персональні дані чатботу https://t.me/diia_summit_bot

3. З якою метою Мінцифри обробляє персональні дані?

Мінцифри обробляє ваші персональні дані з метою:

4. Як Мінцифри зберігає персональні дані?

Персональні дані зберігатимуться протягом усього періоду реєстрації на захід, організатором / співорганізатором якого є Мінцифри. Протягом 10 днів після закінчення заходу персональні дані видаляються.

5. Ваші права із захисту персональних даних:

Мінцифри інформує про те, що у вас є такі права:

Право доступу — можете запитати в нас копії персональних даних, що були зібрані.
Право на виправлення — можете зробити запит на виправлення інформації, що, на вашу думку, була некоректною, неповною, не відповідає дійсності.
Право на видалення — у разі, коли ви більше не бажаєте, щоб ваші персональні дані обробляло Мінцифри, можете зробити запит на видалення персональних даних.

Ви також маєте інші права, передбачені законодавством України у сфері захисту персональних даних.

Якщо ви робите запит, у нас є місяць на надання вам відповіді. Якщо бажаєте зв’язатися з Мінцифри, можете скористатися такою інформацією:
Email: hello@thedigital.gov.ua

6. Як зв’язатися з Мінцифри

Якщо бажаєте зв’язатися з представниками Мінцифри з будь-яких питань, що стосуються нашої Політики приватності, скористайтеся контактною інформацією нижче.
Email: hello@thedigital.gov.ua